дивись.info

Тепер телефонні розмови можна перекладати за допомогою спеціального додатку

Українці створили додаток для синхронного перекладу телефонних розмов, передає ТвоєМісто. 

Завдяки додатку Chatlas, створеного українськими розробниками, користувач може отримати синхронний голосовий переклад телефонних і живих розмов. Новинка доступна для пристроїв на базі iOS.

Творцями програми виступили українські розробники Олексій Дундич та Ілля Шумаков. Користувач Chatlas може зателефонувати перекладачеві, який по гучномовному зв’язку переведе зміст розмови з людиною, що знаходиться в безпосередній близькості. За допомогою конференц-зв’язку його можна підключити до телефонної розмови, яка потребує перекладу.

Наразі в Chatlas зареєстровано понад 150 перекладачів. Однак, поки що з них активні тільки 27, оскільки перед початком роботи перекладач «проходить модерацію», підкреслює Олексій Дундич. Сервіс підтримує 6 мов (англійська, німецька, іспанська, китайська, російська та українська). У майбутньому їх кількість зросте. Крім того, окрім iOS-версії з’явиться і додаток для Android.

Завантажити Chatlas можна безкоштовно, але за переклад буде братися палата, починаючи з другої хвилини. Хвилина прямого дзвінка перекладачеві оцінюється в 0,99 євро, а конференц-зв’язок з його участю – 1,19. Зв’язок може здійснюватися як через інтернет, так і через звичайний телефонний дзвінок.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.