дивись.info

В Україні збанкрутував ще один банк

Національний банк України відніс «Фідобанк» до категорії неплатоспроможних. Відповідне рішення було прийняте у п’ятницю, 20 травня, інформує ТвоєМісто. 

У публікації мова йде про те, що загальна сума відшкодування становить близько 1,8 млрд грн. Гарантовані суми відшкодування отримають 98% вкладників (97,7 тис. осіб) – кошти їм повернуть в повному обсязі, оскільки їх внески не перевищують гарантовану суму 200 тис. грн.

Як зазначають у прес-службі НБУ, 12 травня 2016 року почався відтік коштів з рахунків юридичних осіб та коштів інших банків. Виведення активів на пов’язані із акціонером установи не здійснювалось.

У результаті відтоку коштів клієнтів, який за 12-13 травня склав близько 200 млн. грн, 16 травня почались проблеми з виконанням зобов’язань перед клієнтами.

Відповідно, станом на 20 травня 2016 року загальна сума невиконаних ПУАТ «Фідобанк» операцій клієнтів перевищила 500 млн. грн. (9% від його зобов’язань).

Національний банк України наголошує, що 98% (97,7 тисяч осіб) усіх вкладників ПУАТ «Фідобанк» отримають свої вклади у повному обсязі, оскільки їх розмір не перевищує гарантовану Фондом гарантування вкладів фізичних осіб суму 200 тис. грн. Клієнти з більшими обсягами вкладів отримають їх у межах суми, гарантованої Фондом. Сума відшкодування складає приблизно 1,8 млрд. грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.