дивись.info

Від продажу усіх обленерго Україна хоче отримати $300 млн

Держава планує отримати від продажу всіх обленерго близько 300 мільйонів доларів. Про це заявив голова Фонду державного майна України (ФДМУ) Ігор Білоус, пише Zaxid.net.

«Що ми хотіли б отримати? Мільйонів 300 за всі ці компанії. Але наше завдання полягає в тому, щоб стимулювати конкуренцію. Для цього нам потрібна реформа регулювання, хоча й без неї зацікавлених осіб багато», – заявив Білоус.

Також високопосадовець додав, що ціни будуть абсолютно нормальні. Тернопіль стартуватиме в районі $20 млн за пакет (акцій), Хмельницький – приблизно $30 млн. А в перспективі, до речі, той-таки Тернопіль може коштувати й 50 мільйонів.

За словами Білоуса, інвестицій там «не було роками» серед іншого тому, що «кожен потенційний покупець відразу бачить, що ціна 20 млн, але ще 20 млн потрібно на оновлення мереж та іншої інфраструктури».

Якщо ж говорити про оцінку вартості за «Запоріжжяобленерго», то це важкий об’єкт через те, що він знаходиться в промисловій зоні, і основні споживачі там – промислові компанії.

 «Харківобленерго» продаватиметься дорожче, ніж Запоріжжя, через численні борги компанії.

«Стартова ціна буде понад 1 мільярд гривень. Точніше поки що не скажу. … На мою думку, і за Харків, і за Запоріжжя буде боротьба на торгах», – зазначив Білоус.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.