дивись.info

Вночі у Львові прогриміли два вибухи

Вночі у Львові прогриміли два вибухи

Сьогодні у Львові о пів на першу ночі прогримів вибух на вулиці Мельника, а через дев’ять хвилин – на вулиці Снопківській. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту населення Львівської облдержадміністрації.

Відомо, що невстановлена особа кинула невідомий предмет на подвір’я приватного житлового будинку, в результаті чого стався вибух. Вибухом пошкоджено два легкових автомобілі, постраждалих немає.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Головному управлінні Національної поліції у Львівській області проведено дослідження щодо визначення причини вибуху. Закінчення перевірки – 03:55 год.

vybuh_d33a8

Попередній висновок – вибух гранати Ф-1.

А через дев’ять хвилин вибух прогримів на вулиці Снопківській, на подвір’ї приватного житлового будинку. Вибухом пошкоджено фасад, постраждалих немає.

Спеціалістами вибухово-технічного відділу науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при Головному управлінні Національної поліції у Львівській області на місці події проведено дослідження щодо визначення причини вибуху. Закінчення перевірки – 05:10 год.

Попередній висновок – вибух гранати Ф-1.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.