дивись.info

Іду на Ви: Кива зібрався рядовим у Нацгвардію

Іду на Ви: Кива зібрався рядовим у Нацгвардію

Екс-начальник департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції Ілля Кива хоче служити в Національній гвардії рядовим. Відповідну заяву він опублікував в facebook.

«Іду знову захищати свою Батьківщину! Іду на Ви!» – написав Кива.

13237585_621435948014559_379197743098208448_n

Нагадаємо, що перебування Іллі Киви на посаді начальника департаменту у Нацполіції супроводжувалося низкою скандалів.

У березні 2016 року він відмовився проходити переатестацію в зв’язку з тим, що вбачає змову проти нього серед членів атестаційної комісії.

30 березня 2016 року прес-служба Національної поліції України повідомила, що начальник департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України Ілля Кива року повинен пройти психологічне тестування MIDOT для співробітників Нацполіції.

Ще один скандал виклаколо інтерв’ю Киви, у якому він некоректно висловився про бійців АТО.

22 квітня 2016 року Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе повідомила, що ініціює звільнення начальника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Іллі Киви. Деканоїдзе розкритикувала недавнє інтерв’ю ЗМІ Іллі Киви. «Я подаю документи на звільнення Киви і дуже сподіваюся, що міністр підтримає, тому що його слова, особливо про АТОшників – це неприйнятно», – сказала вона.

19 травня 2016 року Міністерство внутрішніх справ України звільнило начальника департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Іллю Киву.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.