дивись.info

Львівські патрульні почали вчитися на шкільних офіцерів

Львівські патрульні почали вчитися на шкільних офіцерів

У Львові 26 працівників патрульної поліції почали навчатися на шкільних офіцерів.

Про це повідомляє Патрульна поліція Львова.

Основним завданням шкільних офіцерів буде вирішення шкільних інцидентів. Зокрема, запобігання бійкам у школах, курінню та крадіжкам серед учнів. Також, будуть спільно з шкільними психологами визначати дітей схильних до суїциду. Діти зможуть спілкуватися з патрульними про наболіле.

Зараз, здебільшого спілкування з учнями відбувається на тему правил дорожнього руху, про те хто такі поліцейські. Патрульні відвідуючи навчальні заклади розповідають про права дітей.

Кількість шкільних офіцерів постійно зростатиме і працюватимуть вони з часом при усіх школах Львова.

Вже є погоджений Міністерством освіти та науки України тематичний посібник у який увійшли 24 актуальні теми для школярів. Це важливий інструмент для здійснення ефективної роботи шкільного офіцера поліції в навчальних закладах починаючи з наступного навчального року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шумак Юра
У 2014 році закінчив Львівський поліграфічний коледж, після чого вступив до Української академії друкарства, де продовжив вивчати видавничу справу та редагування. В цей же час розпочав практикувати журналістику в одному з Львівськиих ЗМІ. З 2015 року працює в ІА Дивись.іnfo