дивись.info

Новим виконавчим директором Transparency International Україна став Ярослав Юричишин

Новим виконавчим директором Transparency International Україна став Ярослав Юричишин

Правління Transparency International (TI) Україна на засіданні одноголосно обрало колишнього члена правління TI Ярослава Юрчишина новим виконавчим директором організації, зазначено в оприлюдненій у вівторок заяві організації.

«Ярослав Юрчишин має значний досвід адвокаційної й аналітичної роботи, тривалий час керував однією з наймасовіших скаутських організацій України і добре знає роботу на антикорупційному фронті», – заявив нинішній виконавчий директор TI Олексій Хмара.

В організації поінформували, що Ярослав Юрчишин став фіналістом в конкурсі на посаду виконавчого директора серед 170 учасників, а потім був одноголосно обраний членами правління строком на три роки.

Як повідомив Ярослав Юрчишин, перше завдання – як мінімум не знизити рівень ефективності та втілити підтриману Правлінням стратегію організації до 2018 року. Друге завдання – довести суспільству, що антикорупційна боротьба триває і дає результати. Окрім супроводу та допомоги новим антикорупційним інституціям, це завдання міститиме й боротьбу за притягнення до відповідальності символ української корупції – Віктора Януковича.

«Також активно залучимо всесвітню мережу ТІ, бо важливо проявляти активність за справами Януковича та інших представників його режиму не лише в Україні, а й в країнах, в яких вони відмивали й зберігали кошти», – додав Юрчишин.

Ярослав Юрчишин почне виконувати свої обов’язки з 1 липня

Довідка:

Транспе́ренсі Інтерне́шнл — міжнародна громадська організація по боротьбі з корупцією та дослідженні питань корупції у світі. Заснована 1993 року у Берліні колишнім директором Світового банку Пітером Айґеном.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.