дивись.info

На наступний аукціон ЛМР виставить п’ять об’єктів

Стартова ціна за кожен майже 12 мільйонів гривень.

Управління комунальної власності ЛМР планує найшвидше виставляти на аукціон впродовж наступного місяця об’єкти на вул. Коперника, 12, Вірменська, 27, Долинського, 2, Торф’яна і Бандери 5-а.

Про це пводмоляє прес-служба ЛМР.

Стартові ціни за дані об’єкти — не менше 11, 8 мільйонів гривень за кожен.

«Особливо цікавим є об’єкт на вул. Коперника, 12, площею 111 квадратних метрів, 1 поверх. Гарне хороше приміщення у центральній частині міста. Технічна документація уже готова, завершується реєстрація. Ще одним цікавим у комерційних цілях з точки зору розташування є об’єкт на вул. Вірменська, 27, площею майже 70 квадратних метрів. Ще однин об’єкт, який хотілося б відзначити — на вул. Торф’яна, 23, площею 111 квадратних метрів.

Стартові ціни за дані об’єкти — не менше 11, 8 мільйонів гривень. Якщо об’єкт справді хороший, то після експертної оцінки стартова ціна, як правило, досить відрізняється від кінцевої ціни» – зростає у декілька разів, розповідає  Інна Свистун, начальник управління комунальної власності ЛМР.

Нагадаємо, цьогоріч уже відбулися 2 приватизації конкурентними способами, а саме: нежитлові приміщення на пл. Ринок, 19, площею 34,6 квадратних метрів, що продано за 5,7 мільйонів гривень та підвал на вул. Підзамче, 9, площею 46, 8 квадратних метрів, що продано за 242 тисячі гривень

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама