дивись.info

У Львові навчатимуть плаванню

З 1 червня у Львові стартує «Програма навчання плаванню дітей у м. Львові 2016 року».

Цьогоріч за підсумками проведеного тендеру договір на реалізацію цієї програми укладено з басейном палацу спорту ЛОО ФСТ «Динамо» по вул. Вітовського, 53. Відтак вартість навчання становитиме 40 грн. за 1 годину. Зокрема навчання за програмою передбачає 10 відвідувань басейну з професійним тренером. Скористатися ж програмою мають змогу діти відповідних категорій віком 9-15 років.

На реалізацію програми в 2016 році в міському бюджеті передбачено 400 тис. грн., тож навчитися плаванню зможе більше 1000 дітей.

«Дуже важливим є фізичний розвиток дітей. На жаль не всі батьки мають можливість навчити плаванню дітей в ранньому віці оскільки це достатньо коштовно. Тому місто вже вкотре реалізовує програму навчанню плавання дітей соціальних категорій. Нашим завдання є створення можливості для всіх львів’ян для занять фізичною культурою», – зазначає Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту.

Для участі в програмі слід через районні відділи соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді подати заяву на ім’я директора ЛКП «Спортресурс» і пакет документів, які підтверджують приналежність до відповідних категорій. Учасники антитерористичної операції подають заяву на ім’я директора ЛКП «Спортресурс» та копію номера ідентифікаційної картки львів’янина – учасника антитерористичної операції (при умові наявності на картці всіх документів, необхідних для участі у Програмі) або пакет документів, які підтверджують приналежність до відповідної категорії.

Скористатися цією програмою на безкоштовній основі можуть діти таких категорій:

  • діти з малозабезпечених та багатодітних сімей;
  • діти-сироти;
  • діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти-інваліди, які мають здатність до самообслуговування та не мають протипоказань;
  • діти, які постраждали внаслідок Скнилівської трагедії;
  • талановиті та обдаровані діти (*документи подаються через Установи дитячо-юнацьких та молодіжних клубів);
  • діти, батьки, яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків;
  • діти учасників АТО.
Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.