дивись.info

Путін заявив, що хоче налагодити відносини з ЄС

Путін заявив, що хоче налагодити відносини з ЄС
amn.com.

Путін заговорив про перспективу створення зони економічного та гуманітарного співробітництва «Від Атлантики до Тихого океану».

Про це російський лідер написав у статті “Росія та Греція: співпраця на благо миру і процвітання” в газеті “Катімеріні” напередодні візиту до Греції, передає УНІАН.

«Зараз Росія та Євросоюз підійшли до розвилки, коли необхідно відповісти на запитання: яким ми бачимо майбутнє наших відносин, в якому напрямку збираємося йти? Переконаний, що з подій в Україні слід зробити належні висновки й приступити до створення на великому просторі від Атлантики до Тихого океану зони економічного та гуманітарного співробітництва, що спирається на архітектуру рівної та неподільної безпеки. Важливим кроком на цьому шляху має стати гармонізація європейського та євразійського інтеграційних процесі», – сказав Путін.

За його словами, Росія виходить із необхідності налагодження рівноправного, справді партнерського діалогу з Євросоюзом із найширшого кола питань: від візової лібералізації до формування енергоальянсу.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.