дивись.info

У Львові презентували карту медіавласності України

Сьогодні, під час Львівського медіафоруму презентували інтерактивну карту медіавласності України.

Сьогодні на сайті доступна інформація про головні ЗМІ в чотирьох обласних центрах: Харкові, Одесі, Дніпропетровську та Львові. Найближчим часом будуть оприлюднені дані про медіа Чернігова, Запоріжжя, Миколаєва, Кіровограда та Луцька.

На інтерактивній мапі показані перелік ЗМІ міста, опис кожного медіа, фізична особа або юридична особа-власник, кінцеві бенефіціари цих компаній. Із інтерактивної карти можна  дізнатись, які люди, а найчастіше це публічні особи, контролюють обласні та міські ЗМІ, оскільки на сайті є не лише імена офіційних власників, але й інформація про тих, хто насправді впливають на ЗМІ чи є їхніми реальними власниками.

Карта медіавласності створювалась на основі коментарів експертів, якими виступили місцеві журналісти, медіаменеджери та громадські активісти. А також за інформацією з держаних реєстрів: Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Єдиного державного реєстру юридичних осіб та інформації, яку про себе подають друковані ЗМІ.

Над проектом працювали експерти видання «Наші гроші. Львів» та соціологічна агенція «Фама» на замовлення «Львівського медіафоруму»

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.