дивись.info

У Львові стартував міжнародний форум аграрної галузі

У Львові стартував міжнародний форум аграрної галузі
фото прес-служба ЛОДА

Сьогодні, 26 травня, у аеропорту «Львів» імені Данила Галицького розпочався один із найбільших заходів аграрної галузі у Східній Європі – Міжнародний форум «Агропорт Захід-2016».

Протягом форуму свій потенціал представлятимуть понад 150 компаній-виробників АПК у Західній Україні, повідомляє прес-служба ЛОДА.

У заходах з приводу урочистого відкриття AGROPORT West 2016 взяли участь перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Ярослав Краснопольський та голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Львівщина сьогодні стає аграрним центром не тільки України. Можливості для розвитку аграрного бізнесу у нашій області є найкращими у Східній Європі», – зазначив Олег Синютка.

фото прес-служба ЛОДА
фото прес-служба ЛОДА

За словами Олега Синютки, у рамках проведення форуму виробники не лише мають можливість представити свої досягнення, а й знайти нових бізнес-партнерів.

Варто зазначити, один з найбільших галузевих заходів Східної Європи, AGROPORT 2016 проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та Львівської обласної державної адміністрації та під егідою Організації Об’єднаних Націй в рамках оголошеного ООН року зернобобових.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.