дивись.info

Уродженка Луганщини з нелегкою долею, навідала пацієнтів львівського військового шпиталю

Уродженка Луганщини з нелегкою долею, навідала пацієнтів львівського військового шпиталю

Сьогодні, 26 травня, у Львові до пацієнтів Військового-медичного клінічного центру Західного Регіону приїхала уродженка Луганщини, волонтер Ангеліна Чендарова-Дешвар, повідмляє Регіональний медіа-центр МО України.

Пацієнти одного з відділень Військово-медичного клінічного центру Західного Регіону зустрілись із Ангеліною Чендаровою-Дешвар. 26-річна уродженка Луганщини зараз мешкає у Києві. В житті усього досягала самотужки. Дівчина – сирота та інвалід з дитинства. На руках має по три пальці та не має однієї ноги. Вроджена аномалія. Втім, не зважаючи вона здобула вищу освіту в одному з ВНЗ Харкова, має фах економіста. А відколи почалась АТО займається ще й волонтерством.

1

Зі слів волонтерки, основна мета її зустрічей: показати і пояснити, що відсутність кінцівки – не вирок. Це просто новий стан організму. Не зважаючи на те, що життя вже не буде таким, як колись, воно може бути повноцінним. І це привід спробувати себе реалізувати в новій якості. Хтось із скалічених війною хлопців пробує себе в музиці, науці..

«Свою роботу у госпіталях вважаю логічним продовженням цього проекту. Адже таких бійців досить багато. У Львові я вперше. До цього бувала у госпіталі в Києві. Вважаю за потрібне допомагати пораненим хлопцям. Особливо тим, хто пережив операції із ампутації кінцівок.  Адже звикла боротись сама і показую приклад іншим». – розповідає Ангеліна Чендарова-Дешвар.

2

Також вона додала, що надає поради хлопцям, як краще обрати протез, де замовити, які реальні ціни на штучні кінцівки.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.