дивись.info

В Україні створять Вищий антикорупційний суд, – Петренко

В Україні створять Вищий антикорупційний суд, – Петренко
Фото прес-служби Міністерства юстиції

В Україні буде створено Вищий антикорупційний суд. Про це розказав міністр юстиції України Павло Петренко в ході прес-конференції у четвер, 26 травня, передає РБК-Україна.

«Планується створення двох нових Вищих спеціалізованих судів. Це Вищий антикорупційний суд, який виконуватиме функції з розгляду кримінальних справ, які розслідуються антикорупційним бюро і буде надавати всі процесуальні дозволи», – повідомив Петренко.

«Є дискусія про створення Вищого патентного суду, який буде займатися виключно справами інтелектуальної власності», – додав він.

«У нас є узгоджена позиція між усіма сторонами робочої групи про те, що буде повністю оновлено Верховний суд, персональний склад, з новими функціями, які будуть значно ширше. Другий блок – це теж, на умовах попередньої домовленості з робочою групою, і за підтримки в парламенті – це ліквідація спеціалізованих судів», – уточнив Петренко.

Він додав, що спеціалізовані суди будуть ліквідовані – Вищий господарський суд, Вищий адміністративний суд, Вищий спеціалізований суд по кримінальним справам. У Мін’юсті планують перекласти ці функції на відповідні палати або підрозділи оновленого Верховного суду.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.