дивись.info

Японія виділила майже 14 мільйонів доларів на відновлення інфраструктури Донбасу

Японія виділила 13,64 мільйонів доларів міжнародним організаціям для відновлення постраждалих від бойових дій територій Донецької та Луганської областей, повідомив віце-прем’єр України – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Кошти, запропоновані прем’єр-міністром Японії паном Абе, – 13,6 мілйьонів доларів – передаються тим організаціям, які будуть безпосередньо здійснювати роботу в Донецькій і Луганській областях», – заявив Г. Зубко на прес-конференції в Києві в четвер.

Він зазначив, що ці кошти будуть використані, серед іншого, на відновлення інфраструктури регіону.

За словами віце-прем’єра, ці кошти, зокрема, будуть передані Організації Об’єднаних Націй і Міжнародному комітету Червоного Хреста.

Також за програмою розвитку ООН виділено 2,6 мільйони доларів, Агенції ООН у справах біженців – 1,9 мільйон доларів, Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) – 2,6 мільйони доларів, Офісу ООН з координації гуманітарних програм – 0,5 мільйони доларів, Управління ООН з обслуговування проектів – 2,5 мільйони доларів, Всесвітньої продовольчої програми ООН, Міжнародної організації з міграції та Міжнародного комітету Червоного Хреста – по 1 мільйон доларів.

Крім того, Міжнародній федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця було виділено 0,43 мільйони доларів.

«Частина допомоги йде на військові шпиталі, щоб допомогти піклуватися про героїв війни – українських солдатів, які були поранені в зоні конфлікту», – сказав посол Японії в Україні Шигекі Сумі.

Дипломат зазначив, що виділені кошти також йдуть на допомогу постраждалим мешканцям Донецької та Луганської областей.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.