дивись.info

У Львові майже 4 тисячі випускників святкують закінчення навчального року

У Львові майже 4 тисячі випускників святкують закінчення навчального року

Сьогодні, 27 травня, у львівських школах відзначають закінчення навчального року. Цього дня майже у всіх школах міста пролунав останній дзвоник.

Як уточнили в управлінні освіти Львівської міської ради, цьогоріч загальна кількість випускників у місті Львові: 9 класів – 6155; 11 класів – 3716.

«Сьогодні для маленьких радість, а для тих, хто закінчує школу, насправді, наступають дуже цікаві та відповідальні дні. Яким буде ваш завтрашній день, залежить від вас. Тому бажаю вам це зрозуміти і використати цей час, який у вас є після закінчення школи, щоб мати хорошу освіту. Будете мати хорошу освіту – будете мати хорошу роботу, будете мати хорошу роботу – будете забезпечені, будете мати хорошу сім’ю, дітей, усе у вас в житті буде складатись. Бажаю багато добра, любові і великої Божої ласки», – зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Фото: Олександр Мазуренко

 

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шумак Юра
У 2014 році закінчив Львівський поліграфічний коледж, після чого вступив до Української академії друкарства, де продовжив вивчати видавничу справу та редагування. В цей же час розпочав практикувати журналістику в одному з Львівськиих ЗМІ. З 2015 року працює в ІА Дивись.іnfo