дивись.info

Екс-генпрокурор Піскун очолив Союз юристів України

З’їзд Союзу юристів України 27 травня обрав новим головою колишнього генерального прокурора України, народного депутата 5-го і 6-го скликань Святослава Піскуна, передає Інтерфакс.

Також на сайті Союзу юристів України, першими заступниками обрано екс-омбудсмена Ніну Карпачову і юриста Катерину Коваль. Щн обрано і новий склад Ради Союзу юристів та центральної ревізійної комісії, внесено зміни до статуту організації.

Святослав Михайлович Піскун — український політичний діяч, тричі Генеральний прокурор України, Генерал-лейтенант податкової міліції, заступник голови Спілки юристів України, віце-президент Міжнародного фонду юристів України, член Вищої ради юстиції України.

3 жовтня 2014 Вищий адміністративний суд України зобов’язав Центральну виборчу комісію України зареєструвати Святослава Піскуна кандидатом у народні депутати на позачергових парламентських виборах від партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна». До цього ЦВК відмовляв у реєстрації, так як той за даними Держприкордонслужби останні 5 років не проживав в країні. Однак у рішенні суду зазначено, що закордонний паспорт Піскуна «містить відбитки штампів на сторінках 12, 18 про його в’їзд на територію України 21.01.2013 р і виїзд за її межі – 23.12.2013 р, тобто за 2013 позивачем здійснено перетин державного кордону України двічі».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.