дивись.info

Львів закупить у «Електронтрансу» п’ять тролейбусів

Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» стало переможцем конкурсу на постачання Львову п’яти нових тролейбусів. Про це мовиться в результатах тендеру, оприлюднених у суботу, 28 травня, у Віснику державних закупівель, інформує Zaxid net. 

Варто зазначити, що у квітні департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради оголосив конкурс на постачання Львову п’яти низькопідлогових тролейбусів. Свої пропозиції подали два підприємства.

У загальному Львівський «Електронтранс» запропонував виготовити тролейбуси за 31,7 млн грн, а «Автоскладальний завод №1», який входить до автомобільної компанії «Богдан Моторс», – за 32 млн грн. Відтак, переможцем став «Електронтранс», який запропонував біль вигідну ціну на свої тролейбуси. У разі, якщо конкурент не оскаржить результати конкурсу, саме з «Еленктронтрансом» і підпишуть угоду про купівлю тролейбусів. Разом з тим, наразі в бюджеті Львова на придбання тролейбусів передбачено 25 млн грн.

За умовами конкурсу, виробник має виготовити тролейбуси до кінця 2016 року. Крім того, технічними вимогами передбачено, що кожен тролейбус повинен мати не менше 30 місць для сидіння та вміщувати не менше 105 пасажирів загалом, а також мати повністю низьку підлогу та бути оснащеним пандусом для людей на візках.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.