дивись.info

Нині на Донбасі близько 7000 російських військових

Нині на Донбасі близько 7000 російських військових

Генеральний штаб Збройних Сил України не виключає можливості повномасштабной агресії з боку Росії. На Донбасі зараз перебувають 40 тисяч окупантів: в тому числі найманців і приблизно 6-7 тисяч військовослужбовців регулярних російських збройних сил, передає Zik.

Таку інформацію по кількості військових Збройних сил РФ повідомив  начальник Генштабу Віктор Муженко.

«На сьогодні ми розглядаємо кілька сценаріїв, в тому числі, можливість широкомасштабної агресії по відношенню до України. І ми до цього готуємося, відпрацьовуємо відповідні плани, проводимо підготовку військ, відновлюємо озброєння та інше. Це дуже поганий сценарій, але ми змушені, ми повинні його розглядати, опрацьовувати, проводити відповідні навчання, для адекватного реагування на цю загрозу», – розповів Муженко.

Також високопосадовець підкреслив, що загроза військового характеру існує  і в Криму, а не тільки в Донбасі.

«Крим. Нарощується військова присутність, удосконалюється інфраструктура, проводяться навчання, розгортаються нові військові частини і нові бази на Сході (на території Росії) – у районі Богучара, Воронежа, Смоленськ.а Формуються потужні об’єднанн. Є низка серйозних загроз не тільки на південно-східному, а й на інших напрямках», – зазначив Віктор Муженко.

Більше того, розповів начальник Генштабу і про те, що на Донбасі зараз перебувають 40 тисяч окупантів: в тому числі найманців і приблизно 6-7 тисяч військовослужбовців регулярних російських збройних сил. Це приблизно стільки ж, скільки в лютому.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.