11-й раз найкращі: «Реал» став володарем Кубка чемпіонів

Satellite

Мадридський «Реал» став переможцем Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2015-2016 років, обігравши у фіналі в Мілані мадридський «Атлетіко», - передає Інтерфакс.

На 15-й хвилині рахунок у цій зустрічі відкрив захисник «Реала» Серхіо Рамос. На початку другого тайму «Атлетіко» міг зрівняти рахунок, але Антуан Грізманн не реалізував пенальті, влучивши у поперечину. І все-таки на 79-й хвилині «матрацники» змогли вирівняти становище завдяки голу Янніка Феррейра-Карраско.

У додатковий час команди голів не забивали, а в серії пенальті сильнішим виявився «Реал». Гравці «Королівського клубу» реалізували всі свої удари, а захисник «Атлетіко» Хуанфран пробив у штангу. Вирішальний удар на рахунку Кріштіану Роналду.

Цей фінал став повторенням вирішального матчу ЛЧ сезону 2013-2014 років, коли «Реал» обіграв «Атлетіко» в додатковий час з рахунком 4:1.

Для «Реала» це вже 11 перемога в Лізі (Кубку) чемпіонів. «Атлетико» ж тричі в історії виходив у фінал і всі три рази зазнавав поразки.