дивись.info

Справжніх власників відомих телеканалів знає майже кожен у Львові

100% опитаних львів`ян і гостей міста, які відвідали минулими вихідними «Дні Америки» у Львові, знають, що «5 канал» належить Президентові України Петру Порошенку. 90% їх переконані, що «1+1» перебуває під впливом Ігоря Коломойського, а «24 канал» – родини міського голови Львова Андрія Садового. Анкету проекту «У-медіа» на цю тему пощирював під час «Днів Америки» Львівський прес клуб, пише DailyLviv.

У загальному анкетування показало, що глядачі, слухачі й читачі мало цікавляться належністю чи підпорядкуванням ЗМІ. Багато опитуваних відповіли, що не знають справжніх господарів ЗМІ або ж ніколи не замислювалися над залежністю медіа від їхніх власників.

Проте реципієнти чітко розрізняють українські та антиукраїнські медіа.  Останні пов’язують з Опозиційним блоком (в анкетах писали «партія регіонів» або «колишня партія регіонів») та Росією.

Реципієнти вважають, що «Інтер» належить Льовочкіну або Фірташу, «Новий канал», ICTV і СТБ – Пінчукові, ТРК «Україна» – Ахметову. В деяких випадках належність цих каналів зазначали так: «партія регіонів» або ж «російські акції».

Якщо ж взяти до уваги регіональні львівські ЗМІ, то більшість респондентів думає, що майже всі вони або належать меру Львова Андрію Садовому, або він впливає на їхню діяльність. Йому приписують вплив навіть на публікації в газеті… «Високий замок».

Хоча дехто з опитуваних вірить, що ця львівська газета має стосунок до…Рината Ахметова.
Також опитувані переконані, що міський голова Львова є власником… ТРК ZIK, інтернет-агенції ZIK і газети «Ратуша». Хоча були і такі, які впевнені, що «Ратуша» належить її головному редакторові Миколі Савельєву.

Анкета була складена так, що в ній були названі всі медіа Львова – телеканали, друковані газети, радіо та інтернет-агенції. Проте, як з’ясувалося, частину з цих назв ЗМІ львів’яни чули вперше. Особливо – інтернет-агенцій.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.