дивись.info

Тегеран і Київ домовилися активізувати співпрацю в усіх сферах двосторонніх відносин без участі третіх сторін

Двосторонні зустрічі міністра закордонних справ України Павла Клімкіна з президентом Ісламської Республіки Іран Хасаном Роухані і міністром закордонних справ Ірану Моххамадом Джавадом Заріфом відбулися в неділю, пише Інтерфакс.

«В ході зустрічей сторони обговорили широкий спектр актуальних питань порядку денного двосторонніх відносин. Було досягнуто домовленостей щодо активізації українсько-іранського співробітництва в усіх сферах співпраці», – йдеться в повідомленні МЗС України.

В українському зовнішньополітичному відомстві поінформували, що «іранська сторона наголосила, що жодна третя сторона жодним чином не впливатиме на розвиток двосторонніх відносин між Україною та ІРІ».

Під час переговорів “Тегеран висловив підтримку суверенітету та територіальній цілісності України».

У відомстві зазначали, що важливі зміни навколо Ірану, зокрема, зняття економічних та фінансових санкцій, що «створюють можливості для більш повної реалізації потенціалу цієї держави – важливого партнера України в регіоні, зокрема для активізації українсько-іранського співробітництва в торговельно-економічній сфері».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.