дивись.info

У місті Лева триває 17-та Міжнародна фотовиставка газети «День»

У місті Лева триває 17-та Міжнародна фотовиставка газети «День»

Роботи фотомитців із усієї України експонуватимуться у стінах Національного університету «Львівська політехніка» впродовж 17-ти днів, пише DailyLviv.

Упродовж 17-ти днів роботи фотомитців із усієї України експонуватимуться у стінах Національного університету «Львівська політехніка».

Львів – останнє місто, яке відвідує Фотовиставка «День-2015», тому – скористайтесь можливістю і обов’язково відвідайте головний корпус НУ «Львівська політехніка» на вулиці Бандера, 12 до 12 червня з 9.00 до 17.00, аби побачити найяскравіші моменти (на думку фотографів з усіх куточків України) життя нашої країни у 2015 році.

 «Я вражений, дуже і дуже сильно. Жах, смерть і життя – неймовірно разюче поєднання. Дівчинка, що так міцно обіймає собаку, а зовсім поруч труни на виході з Дебальцевого. У цьому життєвому хаосі, постійному русі, – саме тут замислюєшся, чого варте життя. Я вперше оглядаю вашу виставку. Емоції через край! Буду радити і студентам, і викладачам обов’язково це побачити. Я дуже вдячний вашій газеті за такий проект», – розповів перший проректор Національного лісотехнічного університету Микола Адамовський:

Своєю чергою, асистент підготовчого відділення для іноземних громадян Львівського університету імені Івана Франка Катерина Скиба зазначила: Фотовиставка газети «День» показує різноманіття нашого життя. На фото – пасіонарність, відвага, працьовитість, нескореність нашого народу. Світлини змушують глибше осмислювати і розуміти минуле, теперішнє і навіть зазирнути в майбутнє, тому що є багато пророцтва, «слів», несказаних ніким. Зараз дуже мало таких мистецьких проектів, які б несли таку глибоку орієнтувальну візію. А це вкрай важливо, особливо в умовах війни.Як на мене, ця фотовиставка змушує нас бачити серцем, пробуджує національну свідомість і чутливе світосприйняття. Побачити фотовиставку «Дня» – обов’язок кожного!».

Фото: day.kyiv.ua

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.