дивись.info

Львів стане центром інтернет-торгівлі

4 червня у Львові зберуться всі, хто цікавиться е-комерцією, торгує в інтернеті та займається просуванням у соціальних мережах, – на конференції Lviv eCommerce Forum 2016.

Програма найбільшої конференції Західної України  охоплюватиме виступи спікерів, які є провідними фахівцями сфери. Зокрема, цього року організатори очікують близько 250 учасників та понад 20 доповідачів.

Доповідати будуть представники таких монстрів бізнесу як Promodo, Prom.ua, eSputnik, Lemarbet та багато інших.

На конференції можна буде дізнатися про: створення та покращення сайтів інтернет-магазинів, правильну взаємодію з клієнтами в онлайн-середовищі, особливості аналізу поведінки відвідувачів, контекстну рекламу, соціальні медіа та інше. Спікери торкнуться також таких тем як SEO, маркетинг, дизайн сайтів, email-розсилки тощо.

На цій конференції організатори зроблять акцент на 2 напрямках: інтенсивному навчанні та обміні досвідом у денний час, а також відпочинку та неформальному спілкуванні з лідерами галузі на яскравій афтепаті.

Аудиторія Форуму: власники інтернет-магазинів, Інтернет-підприємці та представники eCommerce-бізнесу, представники web-студій, розробники програмного забезпечення, Інтернет-маркетологи, стартапери, IT-спеціалісти, працівники сервісу перевезень і доставок, власники та директори компаній з Західної України, СЕО і SMM , а також інші спеціалісти, які працюють в галузі eCommerce.

Місце проведення: готель «Львів», просп. В’ячеслава Чорновола, 7.

Організатор – Lemberg Tech Business School (LemBS).

Детальніше ознайомитись із програмою можна за посиланням: http://icomm.lviv.ua/.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.