дивись.info

В Канаді ще не готові до безвізового режиму для українців

Владна у Канаді Ліберальна партія не розглянула проект резолюції про безвізовий режим для українців під час з’їзду у Вінніпезі, повідомляє Радіо Свобода.

Як повідомив радник посольства України в Канаді Марка Шевченка, що є кількість ініціатив «знизу», які говорять про те, що питання безвізового режиму з Україною треба вирішувати.

У департаменті з імміграції, біженців та громадянства уряду Канади, зауважили, що Україна наразі не відповідає критеріям для скасування віз.

«Політичні рішення Канади стосовно віз приймаються на основі окремої оцінки кожної з країн. Департаменті з імміграції, біженців та громадянства уряду Канади продовжує моніторити ситуацію в Україні, однак Україна зараз не відповідає критеріям для скасування віз. Ми продовжуємо розвивати послуги, які допоможуть українцям подорожувати в Канаду з багаторазовими візами»,– каже Ненсі Керон, речниця Департаменту з імміграції, біженців та громадянства уряду Канади.

Скасувати короткострокові візи українцям для туристичних та бізнесових потреб до Дня незалежності України 24 серпня запропонували представники Ліберальної партії Канади з провінції Саскачеван. І хоча питання так і не було розглянуто, це був єдиний проект резолюції, що стосувався б однієї країни, наголошує Марко Шевченко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.