дивись.info

Для об’єднаних громад створено пряму телефонну лінію з питань освіти

У Міністерстві освіти та науки запрацює пряма телефонна лінія для об’єднаних громад щодо освіти. Про це повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку.

«В процесі налагодження управління шкільною мережею, організації опорних шкіл, у органів місцевого самоврядування в об’єднаних громад виникає низка питань, які потребують консультації експертів та допомоги фахівців з питань децентралізації у сфері освіти. Для встановлення системної комунікації між об’єднаними громадами, урядом та експертами запрацює пряма телефонна лінія Міністерства освіти і науки України», – йдеться у повідомленні.

Відповіді на запитання будуть надавати заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей, співробітники департаменту загальної середньої освіти, а також експерти шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».

Пряма телефонна лінія працюватиме 2, 16 та 30 червня, 7 та 21 липня з 16.00 до 18.00

Номер прямої телефонної лінії: 044 486 24 42

Питання щодо організації мережі навчальних закладів та управління нею можна надсилати на адресу [email protected] Відповіді на запитання будуть публікуватися на сайті Міністерства освіти і науки України www.mon.gov.ua  у розділі «Опорні школи».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама