дивись.info

До Дня захисту дітей у міському транспорті Львова триває кампанія «Проти опіків»

До Дня захисту дітей у міському транспорті Львова триває кампанія «Проти опіків»

1 червня, у львівських маршрутках стартувала інформаційна кампанія «Проти опіків».

У салонах автобусів почали розміщувати плакати-наклейки з порадами, як вберегти дітей від побутових опіків. Акцію організували перевізники «Успіх БМ» та «Фіакр-Львів» у рамках українсько-американського освітнього проекту «Проти опіків».
Як зазначив керівник підприємства «Фіакр-Львів» Степан Коцан, спільно з проектом «Проти опіків» було розроблено плакат із лаконічною інформацією, як убезпечити малюків від травматизму гарячою рідиною.
Наліпки, які сьогодні почали розклеювати у салонах автобусів, тривалий час будуть розміщені на видному місці.
«Ідея розміщення у міському транспорті інформаційних плакатів з порадами – не випадкова, адже щодня автобусами користується багато молодих батьків. Згідно з дослідженням, яке проводила Гарвардська медична школа у Львівській області, саме молоді батьки у віці 17-25 років найчастіше обпікають своїх малюків через неуважність або безвідповідальність, – пояснив бостонський лікар, професор Гарвардської медичної школи і керівник проекту «Проти опіків» Геннадій Фузайлов. – Ми прагнемо якнайширше донести інформацію про те, як захистити власну дитину від опіку і як правильно надати першу домедичну допомогу, якщо опік таки стався. І ми вдячні львівським компаніям, які погодилися розмістити  у своїх автобусах наліпки з такою важливою і актуальною інформацією», – додав Геннадій Фузайлов.

За статистикою, понад 12 тисяч дітей в Україні щороку отримують опіки. Найбільша кількість постраждалих – діти від 1-го до 5-ти років, адже в цьому віці малюки починають ходити та активно досліджувати все навколо. Найчастіше, у 65-80% випадків, діти обпікаються гарячою рідиною, у 25-30% – вогнем та 7% – електроприладами. В Україні найбільше опіків стається на кухні.

Довідка: українсько- американський освітній проект «Проти опіків» стартував в Україні в березні 2016 року. У Львівській області реалізується першим за ініціативи бостонського лікаря, професора Гарвардської медичної школи Геннадія Фузайлова. На Львівщині програма впроваджується за сприяння Департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Проти опіків

Реклама

Реклама