дивись.info

Державний переворот відбувається під виглядом судової реформи, – Олеся Дацко

Державний переворот відбувається під виглядом судової реформи, – Олеся Дацко
zn

Заступник голови Громадської ради при Львівській ОДА, активіст ГО «Народна дія» Олеся Дацко вважає, що під виглядом судової реформи фактично відбувається державний переворот.

Про це вона написала у Фейсбук.

«Гвалтування права, і внесення змін до Конституції в частині правосуддя, які позбавляють громадян доступу до правового захисту.
А саму систему судочинства просто роблять нелегітимною.
Відповідно до пропонованих змін до Конституції (і закону про судоустрій і статус суддів, який нині проголосували) «Суд утворюється і ліквідовується законом».
Не треба бути юристом щоб зрозуміти, що закон нічого не засновує. Заснувати суд може ОСОБА!!! Згідно закону! Але не закон!!!! Він немає правосубєктності!
Невже оті так звані народні депутати цього не розуміють? Чи це свідоме нищення держави? Правовий захист нам змінили на фахову правничу допомогу!!!!
Та щоб автори закону ніколи не отримали медичної допомоги, тільки фахову медиктичну – по аналогії!!!!
Це означає, що отримати допомогу в суді неадвоката стане неможливим.
Скільки коштують адвокати – нікому розказувати не треба. І наскільки вони залежні – теж!!!!
Розділ про прокуратуру взагалі виключається з Конституції. Тобто чи буде цей орган взагалі, і яким він буде – в ручному режимі собі вирішуватимуть владці.
Переклад законопроекту, надісланий до Венеційської комісії, на англійській мові має абсолютно інший зміст, ніж реально написано по-українськи.  Зрозуміти оцю вакханалію вони точно не зможуть», – написала

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама