дивись.info

В Україні обирають історичні міста і містечка. З Львівщини один фіналіст

Оргкомітет конкурсу «7 чудес України: історичні міста та містечка» оголосив 21 фіналіста акції та повідомив про початок Інтернет-голосування на сайті www.7chudes.in.ua.

В акції «7 чудес України: історичні міста та містечка», яка пройде у 2016 році, беруть участь ті міста і містечка, що мають значиму історію (їх можна позиціонувати як історичні), які можуть продемонструвати своє унікальне архітектурне обличчя та мають туристичну інфраструктуру для відвідувачів.

«А загалом ця акція пройде під гаслом «Мандруйте Україною. Відпочивайте в Україні. Любіть Україну!», – повідомив голова Оргкомітету Микола Томенко.

Він нагадав, що з 1 березня до 1 червня Оргкомітет приймав та розглядав заявки на участь в цій акції від представників місцевих громад, громадських організацій, туристичних компаній, вищих навчальних закладів тощо.

І за рішенням Оргкомітету був визначений такий список 21 фіналіста (ЗА АБЕТКОЮ):

Балта (Одеська обл.)

Бердичів (Житомирська обл.)

Бердянськ (Запорізька обл.)

Берислав (Херсонська обл.)

Біла Церква (Київська обл.)

Вижниця (Чернівецька обл.)

Володимир-Волинський (Волинська обл.)

Галич (Івано-Франківська обл.)

Глухів (Сумська обл.)

Диканька (Полтавська обл.)

Жовква (Львівська обл.)

Канів (Черкаська обл.)

Ніжин (Чернігівська обл.)

Ольвія (Миколаївська обл.)

Петриківка (Дніпровська обл.)

Сатанів (Хмельницька обл.)

Святогірськ (Донецька обл.)

Сковородинівка (Харківська обл.)

Теребовля (Тернопільська обл.)

Тульчин (Вінницька обл.)

Хуст (Закарпатська обл.)

Отож, під час другого етапу акції (з 1 червня до 25 вересня 2016 року) на офіційному сайті акції триватиме голосування, де кожен зможе обрати зі списку фіналістів свої 7 найкращих історичних міст України. Також відбудуться презентації фіналістів, прес-тури і анкетування експертів.

На заключному етапі акції відбудеться підбиття підсумків за результатами опитування експертів та Інтернет-голосування (50/50). І 27 вересня 2016 року, в День туризму, відбудеться оголошення семи переможців акції «7 чудес України: історичні міста та містечка».

Після оголошення результатів акції Оргкомітет бере на себе зобов’язання протягом наступного року з метою популяризації фіналістів акції підготувати та випустити про них фільми, а також виготовити різноманітну поліграфічну продукцію.

Нагадаємо, що за попередніми етапами акції «7 чудес України» вже відзняті 40 пізнавальних фільмів, які транслюються на телеканалах та які можна переглянути онлайн і скачати на офіційному сайті акції – www.7chudes.in.ua .

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама