дивись.info

Садовий чекає від обласної влади пропозицій на нову ділянку під звалище

Міський голова Львова Андрій Садовий чекає пропозицій  від обласної влади щодо ділянки під будівництво нового полігону для твердих побутових відходів. Про це він заявив у коментарі журналістам.

«Я сподіваюся, що обласна влада зараз зреагує і запропонує містові ділянку під будівництво нового, сучасного  полігону, тому що всі пропозиції. які ми отримували раніше, не були підтверджені конкретикою – документами і переговорами з громадами. Ми принципово домовилися про створення робочої групи, з представників міської та обласної рад та облдержадміністрації, яка в понеділок проведе свої перші засідання. Є кілька варіантів, будемо об’їжджати, дивитися, сподіваюся на консолідовану співпрацю», – заявив Андрій Садовий.

Він додав, що чим швидше місто отримає легітимну ділянку, тим швидше можна буде розпочати роботи. «Це буде вигідно для тих чи інших громад, бо це створить кілька сотень робочих місць і дасть їм додатковий дохід . Ми також готові допомогти їм рекультивувати існуючі в них полігони», – заявив міський голова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама