дивись.info

Сьогодні у Львові відбудеться масштабний стартап-хакатон – AngelHack

Сьогодні у Львові відбудеться масштабний стартап-хакатон – AngelHack
13.4.2016 AngelHack у Сан-Франциско

Сьогодні, 3 чернвя, у Львові розпочинається український етап глобального стартап-хакатону AngelHack. Його мета забезпечити сприятливі умови для створення нових проектів, так само як це відбувається у Кремнієвій Долині.

Для цього на території Палацу мистецтв організатори на 48 годин зберуть для співпраці усіх гравців підприємницької екосистеми: стартаперів, інвесторів, локальну It-спільноту, великі компанії, освітні інституції та представників влади.

Кожен з 200 учасників зможе отримати досвід створення власного продукту, менторство від лідерів індустрії, зібрати команду, протестувати нові технології, проявити себе, а також гарантовано отримає плюшки від партнерів і класно проведе час.

Автори кращого проекту будуть обрані до трьохмісячної програми акселерації та отримають можливість представити свій стартап на Global Demo Day у Каліфорнії.

Цього року хакатон AngelHack пройде ще у 65 країнах світу. В Україні організаторами виступає команда технологічного хабу Betaplace, що з 2013 року займається підтримкою та розвитком локальних стартап-спільнот.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама