дивись.info

Невиплату зарплати у ФК «Металіст» тепер розслідує поліція

Комінтернівський райсуд Харкова надав слідчому тимчасовий доступ до документів ПАТ «ФК «Металіст» (Харків) в рамках кримінального провадження щодо невиплати зарплати гравцям і персоналу клубу, передає Інтерфакс.

«Надати слідчому… тимчасовий доступ до документів з можливістю вилучення оригіналів, ВАТ «ФК «Металіст» (ЄДРПОУ 24341697).., а саме: дані про нарахування та виплату заробітної плати в період з 31.05.2013 року до 31.05.2015 року», – йдеться в ухвалі слідчого судді Світлани Ариничевої, розміщеній на сайті Єдиного держреєстру судових рішень.

У мотивувальній частині документа зазначено, що підставою для початку кримінального провадження за ч. 1 ст. 175 (безпідставна невиплата заробітної плати) КК України стало звернення Всеукраїнського благодійного фонду захисту футболістів та тренерів України щодо заборгованості із заробітної плати Футбольним клубом «Металіст» двом футболістам у сумі $450 тис., а також медичного й обслуговуючого персоналу, юнацьким командам Ю-19, Ю-21 у сумі близько 20 млн грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама