дивись.info

Співак Поплавський став головним героєм польської кінострічки

Польська телевізійна студія АТМ STUDIO початку зйомки серії документальних фільмів про Україну. Основна мета проекту – представити нашу країну крізь призму життя та діяльності відомих українців. Щодо вибору героїв документальних стрічок, то попередньо в соцмережах було проведено опитування. Першим у рейтингу популярності, людиною, що втілює українськість, виявився Михайло Поплавський, пише Укрмедіа.

Продюсер проекту, власник виробничої компанії Two For Future Войцех Видельский провів кілька переговорів з Поплавським, переконуючи його у важливості зйомок документального фільму. Вагомим аргументом, що вплинув на позитивне рішення, стала значимість фільму як для українців, так і для європейців, тому що за своєю спрямованістю він мотиваційний.

«Документальний фільм спонукає до дії,- зазначив продюсер. Фільм про чоловіка, який досяг успіху, створив себе сам, завдяки наполегливості, оптимізму і організаційного таланту».

Зйомки проходили в Києві, на малій Батьківщині Поплавського – Кіровоградщині і в Польщі.

На презентації фільму, яка проходила у Варшаві, режисер Маргарита Козера-Топинская зазначила, що фільм показує багатогранність українця Поплавського, особистість з проектним мисленням людини.

Об’єднуючим чинником і характерною особливістю всіх європейців була і залишиться любов до родини, рідного краю, до своєї землі і співвітчизникам. Успіх приходить тільки тоді, коли є всі ці базові цінності. Коли людина оповитий ними, як Поплавський.

Оператор фільму Томаш Міхаловскі був вражений бурхливим темпом життя героя, його енергійністю.

«Вся знімальна група не встигала за Поплавським. Вранці він у Верховній Раді, потім університет, де у адміністратора безліч студентів і викладачів, далі він проводить майстер-клас, через годину їде на малу Батьківщину, а там рідня, фермерське господарство, виробництво … І так кожен день. Зустрічі, проекти, засідання, сім’я. І що дивно, за час зйомок мені передався цей скажений темпоритм, і я ще три дні не міг увійти в звичний для мене ритм життя. Мені цей фільм дає енергетичний заряд і оптимізм. Людина, яка буде переглядати його, зрозуміє, що не треба здаватися, а треба навпаки – діяти. У нас в “монтажній” на стіні тепер з’явилася цитата Поплавського, яку режисер фільму записала: “Немає часу на повільні танці!”. Переконаний, що фільм стане популярним на польському телебаченні. Він прийметься, так як є нестандартним. Глядачі зможуть побачити Україну через призму людини, який досягає успіху», – йдеться у публікації.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама