дивись.info

У Львові відкрили Антикорупціний форум. Про що домовлятимуться учасники

У Львові відкрили Антикорупціний форум. Про що домовлятимуться учасники
Координатор Антикорупійного форуму Ярослав Лущишин / Дивись.Info

У Львові у Палаці залізничників відкрили Антикорупційний форум. Ця подія стала четвертою подібною в Україні. У вступному слові координатор Робочої групи з організації форуму Ярослав Рущишин означив, чим відрізнятиметься сьогоднішня зустріч від попередніх.

Спікер зазначив, що після попередніх форумів у Києві, Харкові та Рівному організатори зробили висновки та вирішили дещо змінити підхід до обговорення. За словами Рущишина, форум має стати майданчиком для боротьби із корупцією, а результати дискусії мають бути спрямовані у конструктивне русло.

Організатори повідомили, що загалом до участі в Антикорупційному форумі у Львові зареєструвалися 710 осіб. Згодом свою участь у зустрічі підтвердили 340 людей.

Бюджет львівського антикорупційного форуму склав 26 тисяч 900 гривень. Рущишин зауважив, що це по 77 гривень на особу, і попрохав надати кожного можливу суму «для боротьби із корупцією».

До початкового складу антикорупційного руху на Львівщині ввійшли різноманітні громадські та політичні організації: ГО «Free voice information», громадська організація «Клуб підприємців Львівщини», ГО «Незалежні», «Українська галицька партія»,  «Блок Віталія Кличка» тощо. Вступ до руху вільний.

 

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама