дивись.info

В Європі стартувала кампанія підтримки безвізового режиму для України та Грузії

У Брюсселі пройшла маніфестація на підтримку якнайшвидшого рішення Євросоюзу скасувати візові вимоги для українських та грузинських громадян, пише Укрінформ.

Акція, організована активістами Форуму громадянського суспільства «Східного партнерства», відбулася у суботу у Європейському кварталі бельгійської столиці перед будівлями керівних інституцій ЄС, повідомляє власний кореспондент Укрінформу у Брюсселі.

«Форум громадянського суспільства «Східного партнерства» розпочинає кампанію #visafree для України та Грузії. Безвізовий режим для України та Грузії повинен бути запроваджений, адже усі технічні критерії вже виконані. Ці країни не несуть жодної загрози для ЄС у проблемі міграційної кризи», – наголосили організатори акції.

У Форумі громадянського суспільства також відзначили, що Європарламент і Рада ЄС, незважаючи на намір деяких країн-членів перенести це рішення через кризу біженців, не повинні зволікати із скасуванням візових вимог для українців та грузинів.

«Нині настав час для виявлення солідарності ЄС з Україною та Грузією через скасування візових вимог. В іншому випадку буде підірваний рівень довіри в українському і грузинському суспільствах до Євросоюзу, що матиме негативний вплив на проведення подальших важливих реформ», – переконані громадські активісти від України та Грузії у «Східному партнерстві».

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама