дивись.info

За зустріч з нардепом Лещенком – зауваження від Генпрокурора

Начальник управління спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк дійсно отримав усне зауваження від Генпрокурора за часті зустрічі з народним депутатом Сергієм Лещенком, передає Укрінформ з посиланням на 112.

«Я, чесно кажучи, так і не зрозумів, у чому протиправність зустрічей і чому саме з Лещенком, тому що я зустрічався з багатьма іншими народними депутатами, що стосується в цілому питання розслідуваних нами справ. Але було зазначено саме те, що порушення полягають у зустрічах саме з Лещенко», – заявив Горбатюк.

Горбатюк підкреслив, що законом неможливо заборонити йому зустрічатися з народним депутатом, бо той за статусом має відповідні повноваження.

«Звичайно, якщо ГПУ вказує на заборону, то я її виконую, але питання в тому, що заборона щодо народних депутатів неможлива. Передбачено законом, що вони можуть відвідувати будь-які державні установи з питань своєї депутатської діяльності», – зазначив Горбатюк.

Водночас начальник управління спецрозслідування Генпрокуратуринаголосив, що ніякі зустрічі з депутатами «або будь-якими іншими особами» ніколи не приводили до надання незаконних вказівок або незаконного спрямування слідства, «а виключно для того, щоб була користь для досягнення результатів слідства». “І поки я на посаді керівника управління, так триватиме й далі», – сказав начальник управління.

Нагадаємо, раніше народний депутат Володимир Ар’єв повідомив, що Луценко оголосив попередження Горбатюку за часті зустрічі з Лещенком.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама