дивись.info

МЗС України спрямував ноту протесту російській стороні через візит Матвієнко до Криму

МЗС України спрямував ноту протесту російській стороні через візит Матвієнко до Криму

Міністерство закордонних справ України висловлює протест через не узгоджений з українською стороною візит голови Ради Федерації Федеральних зборів Російської Федерації Валентини Матвієнко в Крим, відповідна нота протесту спрямована в МЗС РФ, пише Інтерфакс-Україна.

Міністерство закордонних справ України висловлює протест через не узгоджений з українською стороною візит голови Ради Федерації Федеральних зборів Російської Федерації Валентини Матвієнко в Крим, відповідна нота протесту спрямована в МЗС РФ.
«МЗС України висловлює протест через не узгоджений з українською стороною перебуванням 3-4 червня на суверенній території України в її міжнародно визнаних кордонах, яка містить Автономну Республіку Крим і Севастополь, голови Ради Федерації Федеральних зборів Російської Федерації В.Матвієнко», – йдеться в коментарі українського МЗС в понеділок.
У зовнішньополітичному відомстві зазначають, що перебування В.Матвієнко на території Автономної Республіки Крим є відвертим зневажанням з боку російської влади державного суверенітету України, свідченням порушення з боку РФ Статуту ООН, принципів і норм міжнародного права, свідомим ігноруванням цією країною своїх міжнародних зобов’язань.
Вся відповідальність за ці та інші порушення покладається на Російську Федерацію як державу-окупанта відповідно до норм міжнародного права, її посадових осіб, а також на незаконні “органи кримської влади” і їхніх представників, які приймають незаконні рішення та чинять протиправні дії», – сказано в коментарі.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама