дивись.info

У Львові прокуратура хоче повернути до бюджету 12 мільйонів гривень за невиконані роботи

Прокуратура звернулась до суду з вимогою повернути 12 млн грн за невиконані роботи з реконструкції перинатального центру у Львові. Про це повідомили у прокуратурі Львівської області.

Прокуратурою Львівської області заявлено позов в інтересах держави в особі Львівської обласної державної адміністрації до одного із суб’єктів господарювання про повернення коштів, виділених у 2015 році на реконструкцію Львівського обласного клінічного перинатального центру на вул.Дж.Вашингтона, 5 у м.Львові.

У зв’язку із тим, що роботи на цьому об’єкті виконані в обумовлений термін не були, прокуратура вимагає повернути до бюджету невикористаний підприємством авансовий платіж, з урахуванням пені, на загальну суму більше 12 млн грн.

Вказана справа розглядатиметься Господарським судом Львівської області.

Також, у травні цього року прокуратурою області до Господарського суду Львівської області заявлено ще 4 позовні заяви до низки суб’єктів господарювання про повернення невикористаних авансових платежів за договорами закупівлі робіт та послуг за державні кошти на загальну суму більше 4 млн грн.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама