дивись.info

Лайфхак: еколог розповіла як менше смітити

Лайфхак: еколог розповіла як менше смітити

Еколог Ірина Миронова ділиться порадами, як зменшити продукування сміття.

«Зараз спільним завданням всіх мешканців Львова буде фізичне зменшення кількості сміття, яке утворюється в наших домівках.

Зазвичай, до цієї ситуації, яка трапилася на сміттєзвалищі, ми не звикли в супермаркетах думати про те, скільки упаковки, а відповідно скільки сміття ми приносимо додому, а пізніше  –  на смітник.

Найлегший і найпростіший спосіб зменшити продукування сміття – це відмовитися від одноразової упаковки в супермаркетах. Наприклад, часто в супермаркетах ми можемо купити якийсь продукт одним куском або нарізаним на спіненому поліпропілені – вони займають багато місця і повторно не переробляються і не використовуються.

Перша порада – відмовитися від такої одноразової упаковки», – зазначає Ірина Миронова.

Також вона радить відмовитися від використання одноразового посуду і одноразових контейнерів для їжі.

«Слід подумати про якусь багаторазову посудину. Звісно, коли ви в місті хочете випити каву, то можна взяти із собою горнятко з покришкою і просити у кафетеріях приготувати каву у вашу посудину.

Також бажано купувати товари в тій упаковці, яка може піти на переробку. Тобто, скляна тара і пластикова тара з маркуванням 1 на звороті.

Окремої уваги заслуговують поліетиленові кульки. Потрібно намагатися зменшити їх кількість, ходити за покупками зі своїми торбинками. Зараз майже у всіх супермаркетах можна придбати такі багаторазові торбинки», – радить еколог Ірина Миронова.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама