дивись.info

Ситуація із сміттєзвалищем біля Львова ще гірша, аніж це бачиться з Києва, – Геращенко

«Ситуація у Львові, на жаль, ще гірша, аніж це бачиться з Києва… З’ясувалося, що місцеве комунальне підприємство «Збиранка» просто не допускало на сміттєзвалище екологічних державних інспекторів, які мали перевірити зону лиха. Все це неподобство тривало достатньо довго, місяцями. Очевидно, зараз має відбутися об’єктивна оцінка екологічного лиха і після цього центральна влада має оперативно прийняти рішення, як допомогти Львову і львів’янам», – написала на своїй сторінці у Фейсбук перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко.

А також вона додала, що так само має відбутися неупереджене розслідування, хто несе відповідальність за таку злочинну бездіяльність зі сміттєзвалищем, за недопуск екологічних інспекторів і безлад.

«І , очевидно, що місцева влада має в першу чергу займатися комунальними питаннями, а не тільки політикою. Це стосується всіх без виключення регіонів, звичайно: і на Сході, і на Заході, і в Центрі. А ВР, в свою чергу, має прийняти пакет законопроектів, що посилюють захист екології, зокрема 2009-а, який вимагає від кожного інвестора, в тому числі і екологічного плану будівництва того чи іншого об’єкту. Не випадково, цей законопроект не знайшов підтримку в залі – доклалися всі фракції, на жаль, – бо бізнес не хоче витрачати гроші на екологію, – зазначила Геращенко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама