дивись.info

На Грибовицьке сміттєзвалище літаки скинули 216 тонн води. Полігон продовжує палати

Досі триває пожежа на Грибовицькому сміттєзвалищі. Гасіння вогню триває цілодобово із залученням як наземних сил, так і авіації. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту населення Львівської облдержадміністрації.

8 червня для виположення схилу Грибовицького сміттєзвалища залучено авіацію ДСНС України м. Ніжин (2 літаки АН-32П, 14 членів екіпажу). О 20.18 год. авіація ДСНС України роботу припинила, літаками здійснено 28 скидів води (216 тонн).

Проводилось гасіння окремих осередків пожежі на загальній території близько 0,5 га. Ліквідовано загорання окремих осередків на ділянці площею 0,35 га. До гасіння пожежі було залучено 16 од. техніки та 180 осіб, 4 бульдозери.

З метою запобігання розповсюдження пожежі на нові території, прийнято рішення локалізувати горіння окремих осередків пожежі на ділянці біля 600 м кв.

В нічний час до гасіння пожежі залучено 4 од. техніки та 17 осіб. Для освітлення місця проведення робіт залучено освітлювальний стовп.

Роботи першої черги аварійно-відновлювальних робіт на основній захисній дамбі ставків накопичувачів інфільтратів завершено.

-дамба №1 – всього викладено 4544 мішки з піском;

– дамба №2 – насипано орієнтовно 13250 м.куб. ґрунту;

-дамба №3 – насипано орієнтовно 59650 м. куб. ґрунту

8 червня до проведення робіт всього було залучено 298 чол. та 48 од. техніки.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама