дивись.info

На Львівщині районна адміністрація незаконно надавала в оренду землю

На Львівщині районною адміністрацією незаконно надано в оренду більше 1 тисячі га земель, – повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Прокуратурою Львівської області до суду внесено 5 позовних заяв в інтересах держави  про визнання протиправними та скасування розпоряджень Радехівської районної державної адміністрації щодо надання одному із приватних підприємств земельних ділянок площею понад 1 тис га. Загальна вартість цієї оренди близько 400 тис грн.

Вказані позови подано у зв’язку з тим, що районна адміністрація при прийнятті цих розпоряджень вийшла за межі повноважень, визначених у ст. 122 Земельного кодексу України, а саме розпорядилась землями промисловості, розташованих за межами населеного пункту. Згідно з чинним законодавством, такі повноваження належать Львівській обласній державній адміністрації.

З цих підстав, прокуратура у суді вимагає скасувати неправомірні розпорядження, визнати недійсними укладені на їх підставі договори оренди ділянок та повернути їх із незаконного користування на користь держави.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама