дивись.info

Україна обіцяє позбутися сміттєзвалищ звалиш до 2025 року, – іноземний фахівець

Україна обіцяє позбутися сміттєзвалищ звалиш до 2025 року, – іноземний фахівець

Європейсьикй Союз хоче позбутися сміттєзвалищ до 2020 року. І позбудеться. А Україна обіцяє позбутися звалиш до 2025 року. Але це буде складно.

Про це сьогодні, 9 червня, під час прес-конференції розповів юрист, фінансовий менеджер й управлінець проектами з 20-річним стажем роботи у великих міжнародних компаніях Ніколас ван Доеверен, інформує ІА Дивись.info.

За його словами, коли основна мета було позбутися сміття, то використовували яму. Ця технологія використовується ще в багатьох країнах але масштаб менший в порівняно з Україною. Зараз ж сміття – це бізнес.

«37 % сміття ЄС звозять на сміттєзвалища, в Швеції, Швейцарії та Голландія ця цифра наближається до 0. Сміттєзвалища в Європі починають викорінюються з цієї історії. В такому напрямку має піти Україна. Натомість, в Україні 95 відсотків сміття заривають в землю. Наслідком є витік токсичних речовин, які потрапляють в воду, гази, зсуви, поганий запах та багато інших проблем.

Ніколас ван Доеверен додав, що Європа хоче позбутися сміттєзвалищ до 2020 року. І позбудеться. А Україна обіцяє позбутися звалиш до 2025 року.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама