дивись.info

В Одесі накрили конвертаційний центр з обігом у 60 мільйонів гривень на місяць

В Одесі накрили конвертаційний центр з обігом у 60 мільйонів гривень на місяць

В Одесі Служба безпеки України спільно з прокуратурою припинила функціонування великого конвертаційного центру. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

Правоохоронці задокументували дії групи зловмисників, які створили схеми проведення фіктивних фінансово-господарських операцій для виведення коштів за межі України з використанням рахунків, відкритих в одному з найбільших банків країни.

Щомісячний обіг проконвертованих коштів сягав понад 60 мільйонів гривень. За час функціонування «конверта» державному бюджету завдано шкоди на понад 140 мільйонів гривень.

Співробітники СБ України затримали «на гарячому» двох кур’єрів конвертаційного центру з двома з половиною мільйонами гривень готівки та чотирьох бухгалтерів.

Унаслідок одночасно проведених обшуків в офісних приміщеннях «конверта», місцях проживання його організаторів, кур’єрів та бухгалтерів правоохоронці вилучили печатки підприємств з ознаками фіктивності, фінансово-господарську документацію. На рахунки всіх підконтрольних учасникам фінансової оборудки підприємств накладено арешти.

Тривають слідчі дії.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама