Велика політика Садового: хто витяг козирного туза? Колонка Оксани Дудар

743563965

Нацгвардія, поліція, вибухотехніки, автозаки, турнікети і активісти– так сьогодні розпочався день під стінами Львівської міської ради у день чергового пленарного засідання сесії.

А сесія буде ще та: тема №1 – грибовицьке сміттєзвалище. І звісно, стандартний набір запитань:  хто винен (читайте – Садовий)? що робити (читайте – з Садовим)?

Фото Валерії Дубової

Фото Валерії Дубової

Все б якось може і минулося (Андрій Іванович не перший день в політиці і навіть не побоявся поїхати на похорони загиблих на сміттєзвалищі рятувальників), але несподівано з’являються турнікети, Нацгвардія, автозаки і ще якісь хлопці-«космонавти» з нашивками «міліція». Перша реакція громадськості – Садовий пішов шляхом свого попередника Буняка. Щодо турнікетів, то, цілком очевидно, так воно і є. Але дуже сумнівним виглядає всемогутність львівського мера щодо Нацгвардії та автозаків. Тут простим авторитетом градоначальника не обійтися. Виглядає на те, що Андрій Іванович зі своєю «Самопоміччю» дуже вже допік комусь у грі під назвою «велика політика». Одне діло – по-тихому вирішувати свої справи у Львові (переділяти власність, отримувати частку, віджимати бізнес, отримувати відкати і робити це під соусом – «добробут львів’ян»), зовсім інше – спробувати отримати великий кусень від найбільшого пирога (втрутитися у переділ коаліції, провокувати нові перевибори, блокувати трибуну і рішення).

Андрій Іванович вже не раз потрапляв у дуже ризиковані ситуації (згадаймо хоча б його позицію під час Революції Гідності), але всі вони на фоні сьогоднішньої виглядають квіточками. Бо саме з Садового питатимуть: хто дав наказ пригнати правоохоронні сили, хто допустив сутички активістів і дозволив застосовувати проти них сльозогінний газ…

Наразі, все, на що спромігся Садовий, – це втеча. (Досі не відомо, де перебуває мер.)  Але машину запущено і її вже не зупинити. Хтось дістав з рукава козирного туза. А що у рукаві мера, гадаю, скоро дізнаємося.

Це велика політика, Андрію Івановичу! І без козирів у рукаві в неї не грають…

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама
Новини від партнерів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: