дивись.info

ЦВК зареєструвала ще 59 кандидатів на проміжних виборах до ВР 17 липня

ЦВК зареєструвала ще 59 кандидатів на проміжних виборах до ВР 17 липня

Центральна виборча комісія України зареєструвала ще 59 кандидатів у народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради, які відбудуться 17 липня.

Про це пише Інтерфакс.

Як повідомляє в п’ятницю відділ взаємодії із засобами масової інформації секретаріату ЦВК, відповідне рішення було ухвалене на черговому засіданні Центрвиборчкому, яке проводила заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.
Зокрема, комісія зареєструвала в п’ятницю 4 кандидати в одномандатному виборчому окрузі №23 (Волинська обл.), 10 – в окрузі №27 (Дніпропетровськ), 3 – в окрузі №85 (Івано-Франківська обл.), 19 – в окрузі № 114 (Луганська обл.).
Крім того, 10 кандидатів зареєстровані в окрузі №151 (Полтавська обл.), 6 – в окрузі №183 (Херсонська обл.) І 7 – в окрузі №206 (Чернігівська обл.).
Таким чином, станом на 10 червня ЦВК зареєструвала всього 113 кандидатів у народні депутати на проміжних виборах до Верховної Ради 17 липня.
Крім цього, Центрвиборчком у цей день зареєструвала довірених осіб деяких кандидатів в нардепи.
Комісія також затвердила єдині кошториси видатків окружних виборчих комісій з виборів народних депутатів в округах №23 і №206 на 2016 рік.
ЦВК встановила форми фінансових звітів про надходження та використання коштів виборчих фондів політичних партій, кандидати у народні депутати від яких зареєстровані в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, та кандидатів у народні депутати в одномандатних виборчих округах. Крім того, затверджені порядки складання, передачі і проведення аналізу зазначених фінансових звітів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.