дивись.info

Аби закон про люстрацію не скасували, «Народний фронт» ініціюватиме зміни до нього

Фракція «Народний фронт» наступного пленарного тижня Верховної Ради ініціюватиме внесення змін до закону “Про очищення влади” (про люстрацію), щоб не дати можливості зупинити люстрацію в Україні, заявив міністр юстиції України Павло Петренко, інформує Інтерфакс.

«Якщо буде ухвалено таке рішення Конституційним Судом України (про скасування закону про очищення влади – ІФ), то позиція “Народного фронту” буде дуже чітка і жорстка – парламент має проголосувати за закон і відновити його дію, якщо Конституційний Суд якісь його положення скасує», – сказав П.Петренко журналістам у Києві в суботу.

Він зазначив, що поправки до цього закону вже протягом кількох місяців перебувають у парламенті, їх було узгоджено з Венеціанською комісією, тому ВР “може абсолютно спокійно за них проголосувати в повному комплексному тексті одним голосуванням”.

«Вже наступного тижня я звернуся до парламенту, фракція «Народний фронт» порушуватиме питання, що ці поправки має бути проголосовано, щоб не дати можливості зупинити люстрацію в Україні», – сказав П.Петренко.

Міністр нагадав, що спікер Верховної Ради Андрій Парубій раніше озвучив пропозицію внести від свого імені до парламенту нову редакцію закону про люстрацію.

«Моя особиста позиція як громадянина і міністра юстиції – люстрація в Україні має бути збережена і завершена. І для цього є всі підстави у Верховної Ради, і це наш обов’язок перед українцями, зокрема і під час Революції Гідності люди вийшли за очищення влади від угруповання, наближеного до Януковича», – наголосив П.Петренко.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.