дивись.info

Львівщина хоче додаткового фінансування медичних закладів

На сесії Львівської обласної ради прийнято низку звернення щодо стану справ у медичній галузі Львівщини. Про це у Фейсбуці повідомив депутат Михайло Гичка, пише Depo.Львів.

«Заборгованість по зарплаті, мізерне забезпечення лікарень відповідною апаратурою та обладнанням, автомобільним транспортом, медикаментами та продуктами харчування може призвести до плачевних наслідків. Медицина протягом останніх років фінансується лише на 20-25%. А обсяг медичної субвенції у Державному бюджеті на 2016 рік, не дає підстав для оптимізму», – йдеться у повідомленні депутата.

Депутати облради прийняли звернення з вимогою невідкладного вирішення питання додаткового фінансування медичних закладів на сесії Верховної Ради України.

«Окрім того, з 2014 року у Львівському обласному центрі крові припинено виробництво препаратів крові, зокрема розчину альбуміну 10% та імуноглобінів широкого спектру дії. Причина банальна: МОЗ України не видає відповідної ліцензії висуваючи вимоги провести незрозумілі дороговартісні додаткові дослідження. Через це, в установі накопичились великі обсяги свіжозамороженої плазми», – повідомив Гичка.

екрркеекр

З цього питання теж прийняли звернення до керівництва держави.

«Необхідно зламати бюрократичні перепони окремих чиновників і знову налагодити виробництво препаратів крові, котрі можуть врятувати не одне людське життя», – наголосив медик.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.