дивись.info

Міжнародний пісенний фестиваль «Молода Галичина» стартуватиме у липні

У липні на Львівщині стартує Міжнародний пісенний фестиваль «Молода Галичина»
7-12 липня 2016 року у м.Новояворівську Львівської області відбудеться один із найстаріших фестивалів України, 24 міжнародний пісенний фестиваль «Молода Галичина».Про це повідомляють організатори, пише Zik.

За свою яскраву та багатогранну історію фестиваль «Молода Галичина» став знаковою подією в мистецькому житті України, здобув велику популярність серед талановитої молоді багатьох країн світу. Протягом 23 років у фестивалі взяли участь понад 2000 молодих виконавців з усіх регіонів України та багатьох країн світу – Молдови, США, Канади, Румунії, Іспанії, Грузії, Вірменії, Ізраїлю, Казахстану, Нігерії, Замбії, Білорусії, Польщі, Італії та ін., обов’язковою умовою для яких є виконання пісні українською мовою.

Кожного року фестиваль приймає своїх почесних зіркових гостей – відомих українських композиторів та поетів, популярних артистів та митців, серед яких: Ніна Матвієнко, Василь Зінкевич, Степан Галябарда, Руслана, Гайтана, Олександр Пономарьов, Анатолій Матвійчук, «Піккардійська терція», «Скрябін», «Друга ріка», «Mad Head XL», «ТІК», «Гайдамаки», численні молодіжні гурти та юні артисти, високопрофесійне журі очолює композитор, професор, народний артист України Олександр Злотник.

Цього року у конкурсній програмі братимуть участь діти та молоді виконавці з 14 країн світу, оргкомітет та дирекція фестивалю проводять підготовчі заходи з організації фестивалю на високому рівні. Фестивальна програма буде цікавою, насиченою екскурсіями, виставками, майстер-класами, ярмарками. Варто відзначити, що «Молода Галичина» – це не комерційний захід. А проводиться щорічно за рахунок коштів, передбачених у бюджеті місцевої влади та надходжень від спонсорів.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.