дивись.info

ЛОДА хоче обмежити продаж алкоголю у регіоні

Львівська облдержадміністрація рекомендує підприємцям відмовитися від продажу алкогольних напоїв із 22:00 по 10:00 години. Це передбачено проектом ухвали, який на початку червня подали до Львівської обласної ради. Цей документ ще не розглядався депутатами, передає Zaxid.net.

У самому тексті сказано, що підприємцям не забороняють торгувати алкоголем у нічний період, а лише рекомендують вдатися до цього. «Рекомендувати суб’єктам підприємницької діяльності обмежити реалізацію пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв на території Львівської області з 22:00 до 10:00 год», – йдеться у проекті рішення облради.

Там також зазначають, що документ розробили задля «усунення порушень громадського порядку та зменшення кількості злочинів, скоєних у стані алкогольного сп’яніння».

Зазначимо, що подібну заборону у 2011 році прийняла Львівська міська рада. Однак у травні 2016 року антимонопольний комітет добився через суд її скасування. Щоправда ухвалу ЛМР скасували з огляду на те, що вона обмежує продаж алкоголів у кіосках та МАФах. У проекті рішення Львівської облради йдеться про всі магазини.

Читайте новини та найцікавіші статті у Telegram Дивись.Інфо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

Реклама